| EyesSad17 a întrebat:

Va pare rau ca a iesit Claudia Raea? de la dansez pentru tine mie da imi pare rau pentru ea si nu am inteles cine a fost agresat sexual de tatal lor?

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna!
Uite ceva ce am gasit pe net :* :
''''Dezvăluiri halucinante la "Dansez pentru tine"! Fratele partenerei lui Cove, a fost agresat sexual de tatăl vitreg!
Mama Claudiei a povestit cum a trăit clipe de coşmar când era tânără. Părinţii ei au obligat-o să se căsătorească cu un bărbat pe care nu îl iubea. La scurt timp au divorţat. Totuşi a dorit să îşi refacă viaţa alături de altă persoană. Din nefericire şi această căsnicie a fost eşuată. Noul soţ l-a agresat sexual pe fiul ei, din prima căsătorie. "Îi era ruşine să îmi spună ce are. Îmi povestea că soţul meu dormea cu el în pat când eu eram plecat la muncă", a spus în lacrimi mama Claudiei.''''
Da, imi pare tare rau ca a iesit. Imi placea mult de ea: cum arata, cum danseaza. si povestea este f. impresionanta... happy
Deci poti intelege ca fratele Claudiei a fost agresat sexual de tatal lor happy
Pa, pa! fundita?

3 răspunsuri:
| alinanicoleta99 a răspuns:

Nu era o fata foarte simpatica si imi pare rau ca a iesit. sad

| XModerator a răspuns:

Da, era simpatică în ciuda faptului că a lucrat la un salon de masaj erotic. Tatăl lor l-a agresat sexual pe fratele Claudiei pentru care luptă ea la Dansez pentru. tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fratele ei si ea, pe rand... destul de stresant, nu?