| L_8134 a întrebat:

Va plac anime-urile? Si...care ar fi acelea? ^^"...

Răspuns Câştigător
| TRONGUY222 a răspuns:

Pai...la astea m-am uitat si inca ma uit eu si ti le recomand Soul eater,bleach,naruto ship,death note,yuyu hakusho, spirala, cowboy bebop si mai era unu cu un pistolar rosu da' nu mai tin minte cum se numeste

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| rater1994 a răspuns:

Da imi plac cel mai mult mi-a placut naruto si Yu Yu Hackuso

| Gstefan a răspuns:

Trigun
One-Piece
Inuyasha

| Kiraa a răspuns:

Da imi plac *_* :X Foarte mult... sunt o multime : Bleach,Deadman Wonderland,Full Metal Alchemist,D-Gay Man,Soul Eater,One Piece,Vampire Knight,Detective Conan,Yu Yu Hakusho,Lovely Complex,Death Note,Inuyasha,Kilari,Naruto,POKEMON laughing,Elfen Lied, Nodame Cantaible, Preatar si Hell Girl big grin

| WrongPassword a răspuns:

Porn anime devil

| Kath a răspuns:

Da imi plac. Am urmarit multe.O sa-ti enumar doar cateva: Bokura Ga Ita, Naruto Schippuden, Nana, Kanon, Fairy Tail, Shugo Chara, Clannad, Special A, Kaichou wa Maid-sama. :X

| NikolasXD a răspuns:

Da imi plac