| JIJ a întrebat:

Va plac baietii introvertiti (retrasi) sau extrovertiti (sociabili)? de ce?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când îți place ceva, pur și simplu îți place, indiferent că e enigmatic, sociabil, contemplativ, rezervat etc Când iubești, iubești.

| puppetmaster a răspuns:

Mie imi plac ambii, de ce nu? dar totusi ar fi bine ca un baiat sa fie sociabili.Motivul? Habar n-am laughing astia imi plac mie

| farfuriaverdex a răspuns:

Un biat introveritit rar iti v-a spune de ce este suparat(uneori pe tine), se v-a deschide foarte greu in fata cuiva, eu ii prefer pe cei extrovertiti

| TiniS a răspuns:

Mie imi plac mai mult cei sociabili pentru ca daca e timid, retras nu te distrezi si nu ai ce sa vorbesti cu el ..Parerea mea.

| mius a răspuns:

Cel mai bine este sa te cuplezi cu un baiat introverti o sa ai foarte multe sanse in viitor

| DiaconitaBianca a răspuns:

Ambi. Depinde de persoana. Eu sunt o persoana sociabila dar in acelasi timp nu sunt atat de bagacioasa (daca intelegi).

| NoNameAsdfgh a răspuns:

Pai.mie imi plac baietii mai retrasi.dar si sociabili..care nu au asa multi prieteni si care nu se dau in stamba pentru atentie., care stiu sa vorbeasca cu o fata..care te tachineaza si te iubesc in acelasi timp..imi plac baietii astia pentru ca sunt ei..nu se ascund..si nu se prefac.