| Ando1dul a întrebat:

Va plac barbatii cu barba sau fara?

5 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Fara deoarece atunci cand te atinge o fata pe fata nu ii place so intepe barba.PAREREA MEA! deci FARA!:X

| warmheart10 a răspuns:

Fara.

| HelloKitty97 a răspuns:

Faraaaa normal ca doar nu ai o varsta inaintata sa iti lasi barba!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farastraight face ...de obicei si fara mustata, dar asta depinde de la fata la fatawinking! Success!

| TheNicool a răspuns:

Poi unora da altora nu.Mi-e una nu imi place.Dar nu vad la ce te-ar ajuta raspunsul meu.Ar trebui sa intrebi fata de care iti place...Bafta!tongue