| LoveForShania a întrebat:

Va plac cizmele care sunt din piele pana la glezna, si de la glezna in sus sunt numai blana? Eu mor dupa ele! Sau cele simple, care de la glezna in sus par a fi mai sifonate. Va plac? Dati-mi si mie niste poze modele de cizme iarna. in genuri de astea! (fara UGG)

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Dk vrei cu toc astea-s frumoase
http://www.amiclubwear.com/shoes-boots-hugh-02greysu.html
bine, mie imi plac pe negru cu talpa tot neagra nu roz ca acolo
sau cele joase cum zici tu da pana la genunchi, fara blana pe-afara.alea nu-mi plac:P

| Lora a răspuns:

Http://www.amiclubwear.com/shoes-boots.html

sper sa gasesti ceva pe placul tau