| anonim_4396 a întrebat:

Va plac emisiunile din Romania?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Unele, dar nu ma uit la ele ca nu am timp laughing
Imi plac Mondenii, Trasniti din nato, In gura presei[rolling on the floor], etc... divertismentbig grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu ma prea uit la tv... Si de obicei pentru ca nu gasesc nimic interesant... Sunt atat de bine ascunse emisiunile despre cultura (carti, piese de teatru, expozitii de arta) incat nu le prind cam niciodata. Ma gandeam acum la Miami Ink ca e o emisiune interesanta... dar mi-am dat seama ca nu e din Romania...

| inna a răspuns:

Sincer, nu prea happy

| SweetCandy a răspuns:

Imi plc "in gura presei"; "Cronica Carcotasilor"
si km atat...big grin

| MisterKat a răspuns:

Unele da... dar altele trec orice limita a bunului-simt. Prezentatorii nu isi respecta invitatii sau fac misto despre altii...
Jurnalismul in Romania e in stadiul de inceput. Mai avem mult pana sa ajungem la nivelul celor din strainatate...
O zi buna!

| Amrita a răspuns:

Nu prea...

| kitty_8919 a răspuns:

Imi palc :trazniti din nato, fata tatalui...doar ca nu prea ma uit la televizorbig grin

| crisS a răspuns:

Mie imi plac Razvan & Dani in special otr. ca te transmite veselia si voie bunatongue

| lia a răspuns:

Sunt unele emisiuni care merita urmarite si unele la care-ti vine sa plangi de cata prostie vezi.
Nu prea obisnuiesc sa ma uit la televizor. happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Unele sunt frumoase dar unele sunt exagerate...parerea mea.

| viki a răspuns:

Unele. Cel mai mult, Mondenii.

| sigmanet a răspuns:

Emisiunile din Romania sunt facute pentru toate gusturile. Sunt emisiuni facute pentra rating, emisiuni de informare si prevenire. Mai sunt si cele pentru divertisment. Cred ca ai de unde sa alegihappy.

Răspuns utilizator avertizat