| anonim_4396 a întrebat:

Va plac vampirii?
Cum vi se par?
Multi considera gay vampirii si ideea asta de vampir ridicola

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Ideea de vampir a devenit ridicolă odată cu apariţia seriilor astea geniale de cărţi adolescentine gen Twilight sau The Vampire Diaries.
Mie îmi plac vampirii, ca legendă folclorică, îmi plac poveştile ce se învârt în jurul lor.

5 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Am mai raspuns de multe ori la intrebari de genul,mie imi plac vampirii.Mi se pare interesanta ideea,i mean,oamenii care nu dorm, beau sange, si sunt foarte atragatori.Este un subiect SF foarte abordat,si mie una imi plac,cel mai mult imi plac[pot spune ca ma amuza intr-un sens bun] atunci cand, chiar si daca se uita la tine, iti accelereaza pulsullaughing

| wolder a răspuns:

Da imi plac vampirii! la nebunie:X
Mi se par...inexistentzylaughing) frumoshy; uimitori:X fantasticilaughing
n`am auzit ink pe nimeni care sa zic depre vampiri ca st gay.dar`n fineoh go on
ideea de vampir? ridicola?
DC?
nu`i frumos sa sugi sangele?laughing
zic doar ca nu exista sh sa nu ne mai concentram atat de mult pe povestile asteatongue

| kittykat a răspuns:

love strucklove strucklove struck Adooor vampiri big grinbig grinbig grin [ dah ce sp acum uithe nebuna laughingrolling on the floor] Pe bune vampiri sunt super ...sh de chesti ca gay rolling on the floor rolling on the floor doamne ce prostie nu e adevarat, cred thinking [nu am intalnit nici un vampir ca sa-l intreb] si ma rog dc sunt gay? pentru ca sug sangele si de la barbati? laughingrolling on the floor mare chestie...

Deci sa-ti fie clar vampiri sunt super si nu sunt gay si ideea cu vampirii nu e ridicola straight face pentru ca asta se poarte acum [eh moda asta laughing]

| Sm3xyKiller a răspuns:

Nu sunt gay :o dar nici staight lol... dpdv al unui baiat sunt ciudati rolling on the floor) ma rog IMO

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt gay desi si eu am mai auzit persoane care ii considera gay. mie imi plac la nebunie filmele cu vampiri