| Live.Laugh.Love a întrebat:

Va place Ashley Tisdale? ( daca da, de ce? )

Răspuns Câştigător
| roksy a răspuns:

Da este o actrita minunata, f frumoasa

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...nu ii ascult muzica, dar intamplator am vazut doua seriale cu ea in care avea roluri total diferite si juca foarte bine.Cred ca este buna ca actrita si este frumusica.happy

| fluturas a răspuns:

Nu-mi place big grin

| thegreatgatsby a răspuns:

Pai imi place, am vazut-o in mai multe seriale si filme si am auzit-o si in Phineas Si Ferb, ea fiind vocea, si in alte seriale. Pai imi place pentru ca e cu picioarele pe pamant, e talentata si arata bine pentru 23 de ani sau...cat are ea.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu prea ascult muzica ei singura melodie care imi place este Last Christmas! in rest nu prea imi place de ea, are fite prea multe.big grin

| dd9em4 a răspuns:

Dabig grin e o actrita buna si mi se pare ca reprezita cu adevarat imaginea disney, are o voce buna si este ft draguta. Cat despre Vanessa, am ramas dezamagita la fel ca miile de copii ce i-au vazut pozele nud pe net:-|.

| ioanatizzy a răspuns:

Da, din muuuuuuuuuuuuulte motive:X

| darydemi a răspuns:

Mie imi place multtttttt
imi plac mult melodie ei
ea canta rap si mie imi place
imi plac mult melodie ei si rockstarimi place mult
si e si frumoasa

| Cars a răspuns:

Imi place fiindca ascult muzica ei si a jucat in Phineas si Ferb in rolul lui Candace si in High School Musical.

| kAps UNikA a răspuns:

Da.Pentruca este o tipa vesela, frumoasa, atragatoare, etc.