| anonim_4396 a întrebat:

Va place baiatul asata http://www.facebook.com/....../photo.php suntem buni prieteni si tot spune ca e frumos da mie nu imi place de el voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Nu ma lasa sa vad linkul.blushing!

| alessia a răspuns:

Neahh...oh go on nici mie nu imi place,...straight face sincer acumhappy nu e genu` meubatting eyelashes. in general baietii care se lauda ca sunt frumosi nu sunthappypa-PAwave

| TRONGUY222 a răspuns:

La cat de frumos e i-a sters facebooku contul rolling on the floor

| LupulTurbat a răspuns:

Raspunsul meu nu cred ca conteaza asa mult cel mai bine e sa te gandesti tu daca nu-ti place bine daca iti place iarasi bine!big grin

| RoxyGrG a răspuns:

straight face nu merge