| ioonny a întrebat:

Va place blogu meu nu ma deranjeaza daca nu va place :) :D http://wwwionny.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Iubareatzaa2011 a răspuns:

E cel mai bun blog si sunt scrise numai adevaruri acolowinking

7 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Imi place dar am o rugaminte: sa nu mai copiezi de pe blogul meu cum ai facut cu testulwinking

| Twp3w a răspuns:

E super! Fundita?:X

| AliceHappyGirl a răspuns:

Din punctul meu de vedere este foarte dragut!

| maryy a răspuns:

E foarte fain.Bravo!

| KaRa23S a răspuns:

Da la nebunie felicitari. A iesit super. Mie imi convine tot ce ai scris. :*

| HeathLedgerForever a răspuns:

Deci sincera sincera sa fiu... E foarteeeeee bun, crede'ma m-am si distrat si a fost interesant. Sunt lucruri uimitoare! Ai grija de tine, Si te'am pupat kiss. fundita? kiss

| 3rdWW a răspuns:

E naspa.
Nu e nimic original acolo.
Toate alea sunt copiate.
Oribil. straight face
Hai da-mi stupid ca ma doare la fundulet!