| Asdfghjklasdfghjkkl a întrebat:

Va place blogul? http://numaituestistapanpeviatata-gabriela.blogspot.com/ Dau funda:)) Am nevoie de parerea voastra sincera...

Răspuns Câştigător
| DozaDeVise a răspuns:

WoW

daca chiar tu estiautoarea blogului si nu ai copiat din alte partzi sincere felicitari

e foarte frumos si chiar ca estitalentata

tine´o tot asa :*

cred ca e scris din adancul sufletului

si pozele sunt foarte frumoase

si mi´a placut mult si mie Titanicul :X

ma bucur ca sunt persoane pe TPU care chiar au talent si vor sa´l arate si altora si ca sunt siguri pe ceea ce vor

app--->sper ca visul sa ti se inplineaskwinking---asta mi´am dorit si eu foarte mult dar din pacate n´am voce sad

succes in continuare [nu uita sa mai pui articole :*]

totusi cum ai scris si uh :
" Nu trebuie sa traim din vise, pentru ca ele cum vin asa se duc. "

5 răspunsuri:
| raduuul a răspuns:

Este un blog foarte reusit.
Si din punt de vedere al contrastelor de culori.
Si si din unct de vedere al cuvintelor scrise din adancul sufletului.
Ma uimeste felul in care in lasi toate sentimentele si opiinile sa curga. Foarte frumos blogul.

| AnonimNoName a răspuns:

Waw.da este super din cate am citit! trebuie sa citesc tot mai tarziu!love struck cred ca te dedici acestui blog! succes in continuare cu el!love struck

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Omg. e singuru` blog care imi place cu adevaratstraight face
Bravo! So nice ur blog!happy
Tine`o tot asa! thumbs up

| FumezClipe a răspuns:

Este superb. Felicitări!

| PatriiPufarina a răspuns:

Imi place. Cred ca faci o treaba minunata cu acest blog. Sunt lucrurui interesante ceea ce ai scris acolo si cred ca pot atrage atentia lumii. Succes in continuare esti talentata! happy