| Ozanaf a întrebat:

Uitati-va la :http://numaituestistapanpeviatata-gabriela.blogspot.com/ . Va place? CEl mai convingator funda restul voturi.

Răspuns Câştigător
| Alexashadow a răspuns:

E uimitor. Te incurajez sa lucrezi in continuare la el. Sa ma anunti daca mai postezi ceva. Te pup!

5 răspunsuri:
| Tiberiu4 a răspuns:

Oo sa il trimit fostei iubite care ne-am desp dintr-o prostieecryingte iubesc cris intoarece-te la minee cat despre blog fffff frumos te felicit frumoase si versurilee

| Arekandera a răspuns:

Foarte frumos! poti sa-ti dai si tu cu parerea despre al meu? http://alex-horga.blogspot.com/?

| Missperfect a răspuns:

Da,este foarte frumos blogul tau! chiar ma intreb cum ai pus melodiile...happy

| Kataloasa a răspuns:

Foarte fumos. Imi place cum gandesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce m-au intristat cuvintele tale... sad mai ales cele cu inocenta copilariei crying as da orice sa fiu iar copil si sa ma bucur de toti cei care nu mai sunt langa mine (au murit :-