| stanandreea39 a întrebat:

Va place cameleonii?

Răspuns Câştigător
| ☺ Cristinik ☺ a răspuns:

Da e super tare.

13 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Daaaaalove strucke serialul meu favorit si stiu ca te referi la Cameleonii de pe acasa tv deoarece sincer chiar daca abia a inceput de ceva timp multe fete indragesc acest serial eu pur si simplu m-am indragostit de ellove struckmai ales de Ulises si Solangelove struck

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove strucklove struck Dar stai sa ne intelegem laughingCa e si un film numit asabig grin
Daca te referi la film, dalove struckImi placelove struck
Daca te referi la animal laughing Nu!big grin

| AnaisC a răspuns:

Mah copilule...Sit-ul asta e facut ca sa le rezolvam problemele unor oameni care sunt in impas.nu ca sa pui u niste intrebary idioate cum ar fi daca ne uitam la o telenovela stupida.asa ca daca n ai ce face cu timpul tau. Du-te ia te de fund si sari in sus da nu mai pune intrebary idioate ca ocupi locuri folositoare pe sit.

| death a răspuns:

Mie îmi place vorbeşte şi scrie corect româneşte, dar văd că e grele pentru unii cu acoardele dintre subiect şi predicat.

| emasweetgirl a răspuns:

Ce e cameleonii?thinking

| emasweetgirl a răspuns:

Da. dragute soparlelaughing)
isi schimba culoareawinking

| Aןןє a răspuns:

Daaaa!:-XAdor filmul Cameleonii!:-X

| wdsasd a răspuns:

Nu imi place camelenonii(copii invatati sa scrieti o sa se duca tara asta de rapa).

| Bianca_2407 a răspuns:

Da ma uita si imi place foarte mult o ador pe Belinda si pe POncho sunt foarte draguti si se potrivesc ii adour.:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da da...imi place f mult dar se scrie "va plac cameleonii"hee hee...sau serialul cameleoniitongue

| aurora213 a răspuns:

Foartee tare

| Alleeexaa a răspuns:

Daca te referi la film:
-Daalove struck adorr filmu astalove struck il urmaresc in fiecare searalove struck cel mai tare filmlove strucklove strucklove struck
Daca te referi la animal:
-Poi si cameleonul e dragutbatting eyelashesinteresant cum isi schimba culoareahappylove struck. dar ce sa zic...nu e un animal pe care l`as dorilaughing)!happy

| anny_3265 a răspuns:

Cameleonii? Banuiesc ca vorbesti despre serialul de pe Acasa. Atunci, da, il adooooor :X. Imi place mai ales Ulises Moran ( Pee Wee). Stii ca tatal lui a fost dependent de alcool? Iar cand era mic mama lui a divortat ca sa-i protejeze pe copii? El s-a linistit prin muzica si actorie :X. De Belinda si Poncho ce sa mai zic... :X.

Întrebări similare