| Gabitzooo a întrebat:

Va place emisiunea lui bendeac In puii mei? ce parere aveti despre ea mie imi place mult

Răspuns Câştigător
| Dadda a răspuns:

Da imi place chiar ff multbig grin. E talentat omul si chiar face emisiuni calumea. Mie imi place.parerea mea.Altii sa zica ce vorbig grin

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ce emisunelaughing. Ala e circ, păă sistemhee hee. Ador [love struck], nu e sambata in care sa nu ma uitthinking, si daca e caut pe net sa ma uitdevil.
E superrr:X:X

| rockelle75 a răspuns:

Buna.
O adorr :X:X
Mai ales partea cu mirel si dorel laughing

| Pampam1 a răspuns:

Da, intr-adevar mie una mi se pare cea mai comica emisiune.In special personajul lui Vanghelie, Naomi sau Fernando.laughing. E cea mai faina emisiune.

| AnneXp a răspuns:

Imi place.Este una din cele mai amuzante emisiuni. Cel mai mult imi plac noile personaje: Flocea si Mucea.

| Madalina311 a răspuns:

Oh! o ador :X este una dintre emisiunile mele pref :X