| M.madallina a întrebat:

Va place Ingrid Michaelson? credeti ca ea va fi urmatoarea care va sustine un concert la Mamaia in cadrul Orange Summer Party?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Este cantareata care interpreteaza cantecul acela "be ok " nu? Un fost soundtrack al unei reclame Orange de anul trecut.Are o voce frumoasa, doar ca are dezavantajul de a nu fi carismatica. E si destul de greu sa mai fii carismatic atunci cand pustoaicele de la Hollyood care peste noapte si-au gasit doua pasiuni si totodata talente deodata, actrite si cantarete au acaparat intreg mapamondul...