| angel_5676 a întrebat:

Va place Inna? Si de ea sau doar melodiile ei?tongue

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac unele melodii. E aiurea ca vocea ei e foarte mult lucrata. Oricum, bravo ei ca s-a realizat.

| Tourniquet a răspuns:

Imi place vocea ei, dar si melodiile. Nu ma dau in vant dupa ea da-mi plac doua-trei melodii : Hot, Love si Deja-vu. happy
Este draguta tipa. Nu am ce comenta. happy

| ionika17 a răspuns:

Da, este o tipa super draguta, aproape toate melodiile ei imi plachappy

| Missin`you` a răspuns:

Unele melodii sunt frumoasewinking altele nuwinking si ca persoana thinking ca persoana nu preahee hee) e prea pitzi laughingdevilwinking

| TheForeignConstantin a răspuns:

Inna canta in engleza desi nu stie limba, si plagiaza la greu.
Inna SUCKS BIG TIME!

| BamBum_3904 a răspuns:

Imi place Inna este o tipa draguta, desi nu prea imi place genul care il canta melodiile ei chiar ma atrag. Toata stima si respectul pentru ce a realizat in muzica!

Cheers!