| Clannad a întrebat:

Ce melodi fa place mai mult? Cele vechi sau cele noi?
Ma refer la melodiile candtate de artisti!
Ex; Inna vs A. S. I. A.
Mie una imi plac melodiile vechi de la asia.

Răspuns Câştigător
| maduts a răspuns:

Normal ca asia, chiar daca si inna are melodii frum nu se compara deloc cu asiatongue
mereu melodiile vechi vor fi mai cautate decat cele noi pentru ca pentru unii au o semnificatie...
eu una ma simt foarte bine cand ascult o melodie cantata de fetele de la asia decat sa aud playback`urile lu` inna.inna nu stie bine romaneste dar canta in engleza ce sa-ti povestesc...
asta e poate ca inna este mult mai iubita acum decat asia dar daca inna aparea pe vremea cand cantau fetele de la asia, inna nu avea nici o sansatongue

2 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
pai si mie imi plac alea vechihappy
si mai ascult cateodata melodii foarte vechi.
dar si noitongue

| cristiana_4483 a răspuns:

N-o am la suflet pe prefacuta de inna pentru ca o imita pe byonce, lady gaga...mai bv asia. cu toate ca asc hip-hop