| LoveAngel223 a întrebat:

Va place iubire si onoare? va regasiti printre personaje?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Da imi place iubire si onoare, love struck
e un film foarte interesant si frumos love struck
cateodata ma regasesc in personajul Oxanei laughing
cateodata in personajul Ilincai
si in personajul matusii Ilincai, sotia lui claudiu laughing
insa asta depinde si de starile mele big grin
dar serialul il ador love struck

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Si eu ma uit la iubire si onoare, chiar daca sunt baiat. E un film frumos si ma regasesc in unele personajehappy

| Aniii a răspuns:

Sincer am vazut dor 2 sau 3 episoade dar Da este un film foarte inspirat si frumos...Ma regasesc in unele personaje

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Da imi place...Ma regasesc in matusa Ilincai, aia roscata sotia lui Claudiu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place foarte mult 100 % iubire si onoare ma regasesc in Ilinka dar la glume in Oxana