| Daria a întrebat:

Va place sa cititi si sa ascultati muzica? Daca da, ce muzica preferata aveti si ce carti va plac(nume)?happy

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Eu in general ascult rap, reggae sau house si cartile care imi plac sunt:cismigiu & comp. si elevul dima dintr-a saptea

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Sure ^^ In general ascult Rock si subgenuri, iar carti. um, prefer cartile autorilor clasici happy

| pwp a răspuns:

Imi plac cartile Invitatie la vals de Mihail Drumes, romanul Jalna.Cuore,Romanul adolescentului miop.
genul preferat de muzica este pop