| Cookie28 a întrebat:

Va place sa desenati dac da atunci ce anume?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Da,imi place mult sa desenez, si putin ma si pricep.Desenez de cele mai multe ori trandafiri, femei pe care le imbrac cum vreau, peisaje...animale,in special pisici...Tu?

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

1. Da, imi place

2. Orice! Toate desenele imi ies superb

3. Cu animalele am ceva probleme la desenat, atat

Sper ca te-am ajutat. :d

| Kristtine a răspuns:

Îmi place să desenez doar atunci când n-am ce face. Desenez ce îmi trece prin minte. peisaj de primăvară, prinţese... fete. maşini.laughing Fiecare cu imaginaţia sa big grin!
Pa, pa

| birdie14 a răspuns:

Buna.Da imi place sa desenez si fac chestia asta cam tot timpul si mi s-a spus mereu ca am talentthinking
Imi place sa desenez peisaje,dar din nefericire am descoperit de curand ca nu sunt buna la asta,ci la portrete de fete, deocamdata, deoarece nu am incercat inca sa fac si baieti.
Inca ma mai specializez sa desenez portrete ale adevaratilor oameni.
Bafta.

| shadybaby a răspuns:

Da, eu desenez, in special graffityuri, portrete si orice ce`mi trece prin minte.