| ZooM a întrebat:

Va place sa fiti adolescenti? big grin dc?big grin.

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Da! La nebunie.Practic este perioada vietii in care incepi sa traiesti cu adevarat, sa experimentezi cele mai intense sentimente.Tu ce pareere ai? tie iti place?

| salajeanul a răspuns:

Ca e perioada vitetii in care incepi sa gandesti foarte lucid, treci din copil in adult la sfarsitul ei, incepi sa iubesti cu adevarat, te distrezi la maxim in felul tau, iti place sa fi non-conformist, sa fi indraznet, e considerata de multi cea mai frumoasa perioada a vietii dupa copilarie!

| cosminzk8 a răspuns:

Pentru ca e cea mai frumoasa perioada a vietii! asta spune tot,esti inca sub mana parintilor(ma refer, nu ai ajuns la momentu in care trebuie' sa platesti intretinere, sa cumperi mancare, etc) dar esti destul de matur sa te distrezi big grin si + e perioada in care descoperi cele mai multe lucruri si inveti ce inseamna viata! happy

| ZooM explică:

DA mie imi place f mult