| deea_1980 a întrebat:

Va place setul acela de 5 inele de la Avon? S'a innegrit, ca am citit ca e placat cu argiint, so nu stiu daca sa il cumpar sau nu. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| ٩(●̮̮̃•̃)۶дnØnłШẲ a răspuns:

Am si eu happy
dar s`au facut urate
s`au inegrit
e tinichea nu argint
te sfatuiesc sa nu cumperi
mai dai si bani degeaba pe ele

8 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Da imi place dar dupa o luna se fac urate straight face

Răspuns utilizator avertizat
| kristinutza a răspuns:

Parerea mea este ca "Avon" in genere este o "stupiditate"!; x

| andreeaw a răspuns:

Nici o bijuterie de la avon nu mi s-a innegrit si am cateva happy
am avut destule comenzi pentru acel set... mai multe colege si-au cumparat... era la oferta happy

| cosmic_ray a răspuns:

Nu ti-l cumpara... sunt atatea magazine cu gablonzuri inorice oras. du-te si iti cumpara de acolo.alea de la avon au pietricele ft mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea sincera?
Nu-mi placestraight face
O colega (reprezentant avon) a cumparat cateva seturi si le-a vandut in clasabig grin nu s-au inegrit la nimeni dar is uratebig grin
in finee fac fata la material dar nu si la fata... parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba e fain
merita

| ToTh EoH a răspuns:

Da...il am e super tare