| deejayra a întrebat:

Va place viata de liceu? Eu sunt clasa a 10-a si numai gandul ca se va termina ma ingrozeste.As vrea sa raman mereu liceean, fara griji, fara probleme. Dar asta e, timpul trece si trecem si noi odata cu el.
Si o melodie pentru liceeni si nostalgici
http://www.youtube.com/watch?v=fcokoGjTpCQ

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, mss mult pentru linkhappy, da si eu sunt in clasa 10-a si ma groaza cand ma gandesc ca se va terminasad, dar toate au un inceput si un sfarsit.asta e, trebuie sa acceptam realitatea.Chiar daca unele materii sunt grele, e frumoasa viata de liceean, chiar imi place! Viata trece, timpul trece, nu il putem opri, de aceea e bine sa profitam din plin de acesti frumosi ani,kiss.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu, mie nu imi place deloc viata de liceu si numar zielele pana intr-a 12raised eyebrows
E enorm de mult de invatat si acest fapt reduce timpul liber la zero.Noroc cu sfarsitul saptamaniihee hee
Oricat de mult m-as stradui tot nu gasesc lucruri bune in viata de liceean.Concluzie:era mai bine in generalabig grin.Mult mai bine.Aia era perioada in care nu avem griji, problemelove struck

| arysa a răspuns:

Eu sunt a 11-a si pot sa spun ca e suuper la liceu:X Fiecare etapa din viata noastra e frumoasa daca stim sa pastram ceea ce e mai bun si sa alungam problemele. Degeaba ne vaitam ca avem mult de scris, profi exigenti, colegi increzuti mai bine punem problema asa: invatam ce ne place, punem accent pe materiile care vrem noi, ne intalnim cu prietenii, punem la cale lumea, aflam ultimele stiri, cine cu cine mai e, cine e baiatul/fata draguta de la 1, cum sa-i cerem id-ul, etc

| valy a răspuns:

Eheee daca ar fi asa.doamne ce bine ar fi.sa ramai toata viata licean. fara griji si fara probleme... dar nu este asa...trebuie sa ne maturizam.sa ne apucam de munca.sa facem copii.sa ne urmam rolul in viatawinking. nu se poate numai scolar.mai trebuie sa ajungi si in rolul lu taicatu sa il auzi pe fiul tau ca a luat un 4laughing.

cami
| cami a răspuns:

Mie chiar nu-mi place la liceu, era mai bine in generala, vorba lui @onutzu, acolo chiar erai fara griji. Mai am 5 semestre de liceu, vreau sa scap cat mai repede, vreau la facultate.

| User a răspuns:

Eu is a 11-a si abia astept sa termin. De fapt, pot zice ca abia astept sa ma pensionez day dreaming ce fain o fi atunci... nu trebuie' sa-ti sune ceasul' sa mergi la servici/scoala, nu te stresezi deloc, freci menta toata ziua, etc laughing Sincer, as vrea sa am vreo 60 de ani, bine da' sa fiu ca acum, logic laughing

| Pho3nix a răspuns:

Normal ca imi place.big grin
Anii de liceu sunt cei mai frumosi.

| StilSanatos a răspuns:

Da e chiar super! trebuie sa stii sa-ti traiesti viata si sa te buqri chiar si atunci cand ai luat un 2 doar repetent sa nu ramai ca in rest e ok:o viata avem!

| Bia:X a răspuns:

Si eu sunt tot a 10 a si ador viata de liceu... :X:X:X nu vreau sa se terminesad

| andreea93_9801 a răspuns:

Bunahappy
pfff si eu sunt tot in a 10X::XX.ador liceu:X.
nici nu vreau sa ma gandescc ca imd o sa termin liceucrying(crying
Cel mai fain e la liceu

| Int3rzys a răspuns:

Tu vrei sa ramai la liceu si eu abia astept sa scap de el laughing doamne ajuta sa scap de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi si aici mai multe informatii despre viata de liceu... www.viatadeliceu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici n-am inceput liceul dar ma ingrozeste faptul ca incepe!laughing