| ioonny a întrebat:

Va place vreau pareri sincere http://wwwionny.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Foarte interasant. SUnt niste subiecte care chiar imi plac sa le citesc.love struck

3 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Mie imi place mai ales faza cu 25 de motive pentru care este bine sa fi fata

| SereSmile a răspuns:

Deci ii chiar fain si ii interesant (mai ales "25 de motive pentru care e mai bine sa fi fata " laughing )imi place, continua sa scrii pe elwinking

| anger a răspuns:

"25 de motive pentru care e mai bine sa fi fata", raspunsul meu e sa stergi porcaria aia ca-ti dai de gol "inteligenta". Nu am timp acum sa-ti dau cateva replici la mai mult de 3/4 din ce ai scris acolo, dar voi reveni la tine in caz ca vei dori sa afli!