| Printesyka a întrebat:

Va pretuiti intimitatea fata de parintii vostrii cand sunteti la baie sau cand va schimbati in camera. Eu da! Voi?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Mi se pare normal sa fie asa.

Da, inteleg ca m-au vazut de multe ori cand eram mic dar dupa o varsta lucrurile se schimba.

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Imi este mai rusine de ai mei decat cand ma duc la nudisti. Deci da, fata de ai mei o pretuiesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic ca o pretuiesc, daca sunt parintii mei nu inseamna ca trebuie sa imi flutur mataranga in fata lor

| corbulalbrosu a răspuns:

Presupun ca nu ai putea nici macar sa te imaginezi intr-o vacanta la mare pe care s-o petreci intr-o tabara de nudism. happy