| AnnY98 a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti in timpul liber? cat de mult il pretuiti?laughinglaughinghappywinking

4 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Buna!

Cand prind un weekend, mama, mama, profit si dorm mai mult[in cursul saptamani ma trezesc la 5:45]
Stau pe mess, ma intalnesc cu iubitulhappy

Cate fac tot nu mi-e de ajuns si zic tot timpul"m-am plictisit"

| Tarabostes a răspuns:

Cand sunt in tipul liber, renunt la temele pentru sc si ma joc la calculator si pe afara...

| Ingerasull99 a răspuns:

Pai, timpul meu liber este atunci cand nu sunt la munca si mi-l petrec ori cu prieteni in oras la un suc ceva o barfa, ori la garaj lucrand la masina cu prieteni alaturi de mine!

| Ivanna a răspuns:

Bună.

Păi:

-mă joc la calculator,

-dorm,(Z z z)

-mai citesc,

-ies cu prietenii în oraş mergem destul de des pentru că ne distrăm bine.

-desenez,

-şi intru pe IMVU :-x

Cam atât. Tu?

Pa- Pa

Întrebări recente