| MADALINAAAA a întrebat:

Va regasiti in muzica? eu da.si foarte mult; mai ales in cea straina.Care sunt melodiile voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Ma regasesc foarte mult in muzica...mai ales in versurile pieselor. Un top 3 al pieselor mele preferate(in ziua asta ca depinde de stare pe care o am, azi sunt vesele si prina de energie big grin) este: 1.Simple Plan - Shut up; 2.Play&Win - Beautiful day si 3. Fly Project - K-tinne. happy Tie ce piese iti plac?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DA ma regasesc.Atunci cand sunt trista ascult melodii triste, iar atunci cand sunt fericita ascult melodii fericite.happyImi place foarte mult sa ascult muzicaalove struck

| Mo a răspuns:

Mi se intampla foarte des sa ma regasesc intr-o melodie straina. pur si simplu o ascult si imi dau seama ca se aseamana cu viata mea!

| MADALINAAAA explică:

Mie imi plac kalomira-secret combination, morris-desire, BUG-hai cu mine...si unele melodii de la pussycat dolls si alti cantareti straini.

| borsec a răspuns:

Ma regasec in cateva melodii

| anonim a răspuns:

Da.foarte mult.ma regasesc in foarte multe melodii, depinde de starea in care ma aflu.

| TipulVerde a răspuns:

Melodia mea preferata? Acum cred ca e Metallica - Unforgiven II

| iiirrriiisss a răspuns:

Cred ca oricine se regaseste in muzica. Atunci cand am o stare oarecum trista, ascult ori melodii extrem de triste, ori metal (depinde care este motivul tristetii mele). In general, ascult cam toate genurile, facand exceptie populara si manelele. :-)

| marria a răspuns:

Anouk-lost si taxi aproape oricehappy

| ciupy a răspuns:

In general ma regasesc in muzicaa de strada... puya, sisu, teasta, parazitii, bug mafia, racla, leasa dragos, rappa, k-gula, cam asta ascult eu si va recomand si voua...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instrumentala si red nex cu hold me for a whille

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma regasesc! cel mai mult imi place Oceana-Cry cry cry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paramore si Muse sunt trupele mele favorite.By the way... I LOVEEE TWILIGHT!

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Da ma regasesc...in special in muzica dubstep:X.Mel mea preferata e Skrillex-first of the yearbig grin