| asy a întrebat:

Bunahappy, Va rog din inimahee hee ajutati-ma si pe mine sa fac credite pe imvucrying. Va multumesc:* celor care raspundeti. Fara jigneli. Funda primul si va dau si la ceilalti care raspund "inteligent " dau. Feceti o fapta buna. Scuze categoria e mai vizonatabig grin

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Dai la free credits si citesti pe acolo daca nu stii engleza, welcome in the year 1794^^

| TakeMeHome a răspuns:

Deci te ajut eu. Iti trimit mesaj cu id-ul meu si iti explic totul, te ajut si dupa aceea o sa stii si singura :*.

| wolfie182 a răspuns:

Poi cel mai simplu mod posibil de facut cr este sa dai la Free Credits si cauti ceva gen Refer a Friends sh dai click pe budonul ala gri (Invite and refer) sh apoi iti apare sa alegi prin ce ii inviti iar tu dai Invite by Email sh dai click pe buton(Invite by email) sh apoi completez la Your friend's email address: dksandsaiuh@yopmail.com (ca de ex, app vezi sa fie la nimereala)
sh apoi scrii la nimereala un nume, dupa care trb sa bagi id thau dupa care ai facut contu ala al thau, sh numele tau (daca vrei) in urmatoarea casutza,sh apoi deschizi o noua pag de net si scrii: www.yopmail.com si apoi scrii id pe care l-ai scris pe imvu la refer a friends si trebuie sa-ti dea pe ala un fel de invitatie si dai Yes(x2)
sh apoi faci contul etc,iar la id scrii ala cu ...@yopmail.com si apoi dupa ce l`ai facut rogi pe cineva mai smeker dupa imvu sa-ti intre si sa`ti dea chat(x5)...sh cam atata e de stiut.Fundaa:)?