| Eus3b1u995 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, am si plans nu stiu ce ar putea fi, tin sa mentionez ca am descarcat un program si antivirusul mia detectat vreo 200 de atacuri de virus neshta apoi tot ce vreau sa pornesc imi scrie.exe is not a valid win32 application am mai avut problema asta dar nu stiu cum sa o rezolv NICI UN PROGRAM NU MERGE LA TOT FACE ASA AM INCERCAT CCLEANER, SYSTEM CLEANER ETC NIMIC NU PORNESTE ROG PE CINEVA SA MA AJUTE VA ROG

2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

E clar ti a fost atacat windowsul trebuie reinstalat am patit si eu pe tot ce incerkm sa intru imi dadea ca si cum nu ar fi fost instalate reinstaleaza windows ul

| florin752010 a răspuns:

Nu ai luat nici un virus. Este un programel fake, care te anunta ca ai virusi, ca sa cumperi tu apoi nu stiu ce antivirus pentru a-l repara. E de reclama. Instaleaza Malwarebytes de aici -versiunea gratuia, si fa o scanare full. Bifeaza full scan. http://www.malwarebytes.org/