| natasha_5716 a întrebat:

VA rog ajutati`ma ...am vazut un film in care era vorba de o logodna. iar inelul primit de la iubitul ei a fost al unei fete ucise de viitorul socru al femei. iar fantoma fetei a urmarit`o pana s`a decis sa-i investigheze moartea.stie cineva cum se numeste filmul...

P. S:dau steluta:d

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Esti sigura ca nu-i telenovela laughingnu am inteles nimic pe bune...nu vreau steluta dar da-i macar o fundita ficei-ficei-femeii care îmi este bunicarolling on the floor

| AndraElena31 a răspuns:

Nu stiu. Imi pare rau