| MixRemix a întrebat:

As vrea sa cumpar un cadou pentru un baiat ( iubit ) de ziua lui de nastere face 23 de ani..Idei?

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Salut lucruri materiale sunt putin importante, el oricum se vor bucura de el pentru ca sunt de la persoana pe care o iubeste, cel mai bine ar trebui sa ii faci acea zi de neuitat si sa petreci timp cu el atunci sigur va fi cel mai fericit, dar daca vrei lucruri materiale cca si cadou ii poti lua parfumuri, si multe alte lucruri, eu zic sa ii ei ce vrei dar sa tii cont de prima varianta aia conteaza cu adevarat mult suuces draga mixremix

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Poti sa ii faci cadou un parfum de calitatea, sau un ceas original si frumos.
Pe langa unul dintre acestea ar fi foarte sa adaugi ceva facut de tine, o scrisoare sau un desen, in care sa iti exprimi sentimentele fata de el.
Sa va tina mult.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| Laurentizyu a răspuns:

Daca este iubitul tau Arata-i ca il iubesti Maxim Si spune-i Asta! Cadouri nu stiu ce prefera.Cumpara-i ceva ce are nevoie,

| SocoDenis a răspuns:

Depinde ce lucruri ii plac lui