| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Va rog ajutati-ma :-s. La telefon am cost suplimentar vreo 14, 30 euro si mama de obicei cand am cost suplimentar ma cam cearta. Zilele acestea o sa vina factura si o sa vada. Ce pot face ca sa nu ma certe sau sa nu imi ia telefonul? Fara sa arunc facturalaughing. Fundaa pentru cel care mi-a folosit.

Răspuns Câştigător
| h3ct0r3 a răspuns:

Ii spui asa:. Mama am o problema daca incep sa zic te rog sa ma ierti din prima promit ca alta data nu o sa mai fac cost suplimentar, iti promit chiar imi vei lua telefonul daca mai fac asta odata.Te Iubesc Mamica mea. FundiStSa