| ingeraws a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine ca agentia fusion models, cica sar fi numit prima data first face models, am dat deja trei milioane si ziceau dupa ca o sa incep niste cursusi, va rog ajutati-ma povestitimi si mie ce si cum plz

3 răspunsuri:
| kiwii a răspuns:

Hmm. mai bine vezi singura despre ce e vorba:
http://www.tpu.ro/......ntie-este/

| Andre_2169 a răspuns:

Teapalaughing. Sa-ti povestesc prima data agentia se numea first face models. Ok deci ma plimbam cu mama in Eforie Nord cand vine unul si imi da o invitatie. Eu ca nu stiu cinelaughing am acceptat. Prima data spunea ca taxa e de vreo' 50 ron sau cam asa ceva. Amplatit-o si mi-a facut 3 poze iar dupa mi-a cerut cateva date si a spus sa revin maine la nu stiu ce ora. Am revenit si ca nesimtitii au spus ca trebuie sa dam 800 Ronlaughing adica 200 eurohappy sau cam asa ceva. Iara ca proasta am acceptat nestiind ca imi vor da teapalaughing. Ok dci insfarstit mau machiat( nici make up-urile nu erau de firma si mau indreptat parul cu placalaughing nu stiu ce rost avea ca eu il aveam indreptat de la hotel) Mi-au facut multe poze si dupa sedinta foto au spus ca ne contacteaza ei si imi vor trimite albumul si imi vor spune cand si unde sa incep cursurile plus ca eu sunt din iasi si ei au spus ca au sediu prin centru si am cautat tot iasul si nu am gasit nici un sediu laughing ok infine. Ne-au mai spus ca albumul va ajunge in 30 de zile maxim 60 si vreau sa spun ca am asteptat toata vara de abia toamna a fost trimisa dar am sunat de multe orilaughing. Ok deci dupa ce am primit albumul trebuiau sa ma contacteze dar nici pana acum nu au facut-o si a trecut de atunci un an si cevarolling on the floor laughing. Deci nu te baza pe ei ca dau tepe!

| miri_7608 a răspuns:

Andre are dreptate.Si eu am patit exact la fel!