| 1mist3r a întrebat:

Va rog ajutoorrcrying FUNDA* am instalat un Cs. mi s-a terminat de instalat am intrat in el, mi-a intrat iar dupa 1 secunda imi apare "fatal error availble memory less than 15mb-33600" parcastraight face ce pot face? Am mai scos un cs, si ala tot la fel, termin de instalat si cand intru tot la fel imi apare.va rog. ajutorsad

1 răspuns:
| adynutzhot a răspuns:

Incearca sa-ti dezinstalezi alte programe si scaneaza-ti pc-ul si instaleaza-ti un Microsoft c++ sau actualizeaza