| AnaMalina22 a întrebat:

Va rog, am nevoie de ajutor! De o saptamana sunt foarte trista.Din cauza tristetii am inceput sa plang in ora de engleza.Mai exact e vorba despre cea mai buna prietena a mea.Simt ca m-ar lasa pentru o alta fata.Tin la fata asta ca la o sora si nu vreau sa o pierd.Sunt sigura ca daca as lipsi o saptamana de la scoala m-ar lasa balta.Ea zice ca tine la mine dar nu stiu ce sa cred.
Va rog nu incepeti sa ziceti:Nu pune atat la suflet, e doar o prietenie.Fiindca NU,nu e doar o prietenie, e vorba de bff-ul meu care incerc sa nu il pierd. crying
Va rog ajutati-ma, vrea sa imi dau seama ca tine la mine cu adevarat dar fara ca ea sa stie.
Multumesc!
+Funda!

Răspuns Câştigător
| LoveYou7784 a răspuns:

Si eu am inceput sa plang azi in ora de religie dar la mine e vorba de un baiat sad. Daca e cea mai buna prietena trebuie sa iti demonstreze asta. Daca nu poate ca e mai bine sa ramaneti doar simple prietene.Nu merita sa plangi si sa suferi atat.Si eu am patit si stiu cum e dar mi-am dat seama ca nu merita.Asa trebuie sa faci si tu si vei vedea ca va fi mai bine. Nu mai trebuie sa fii trista :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă faci atâta dramă pentru chestia asta, de ce nu discuţi cu prietena ta şi îi spui exact ce ne-ai spus şi nouă? Asta sigur v-ar întări prietenia.
P.S: Eşti cumva lesby?

| AnaMalina22 explică (pentru anonim_4396):

Nu doar ca tin ffffffffffff mult la ea.