| PisicutzaCenusie a întrebat:

Va rog.Am nevoie urgent de raspunsuri.Cum imi pot face un site al meu in care sa imi pun toate desenele mele? Un link, ceva? Va rog! Ofer funda 1

2 răspunsuri:
| LikeGreen a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa iti faci un site gratuit incearca http://www.ucoz.com/.

| oPrajitura a răspuns:

Eu zic sa-ti faci cont pe deviantart. Acolo toti isi pun desenele. Daca nu atunci fa-ti blog. Eu recomand wordpress.com simplu si usor de utilizat. Faci postari, pui desenele, spui cate ceva la fiecare postare, mai pui un videoclip...