| anonim_4396 a întrebat:

Va rog care aveti cont pe ladypopular si nu l mai folositi dati mi l mie nu conteza adaca nu ati mai intrat de mult si are totul scazut plss si dau funda (dar lasa ti mi un mesaj cum sa dau funda ca nu stiu sunt noua pe site )multumesc frumos pup!

Răspuns Câştigător
| iulyspy a răspuns:

Am eu. NU il mai folosesc. Nu stiu cum se da funda. Lasa Id si iti zic acolo.

2 răspunsuri:
| Alinaga a răspuns:

Am inteles cum se da funda iulyspy id meu este ioana_pupik2006 astept mesaj de la tine te pup doolce si promit ca ti dau funda daca merge contul

| kam a răspuns:

Dc nu-ti faci cont?