| Girl1234566547 a întrebat:

Va rog cine ma ajuta si pe mine cu ceva?worried adica un sfatstraight face as dori sa ma duc la universitatea Dimitrie Cantemir din buc.sa ma inscriu la facultatea finante, banci... dar nu stiu daca este o alegere buna...este cineva in masura sa-mi raspunda?straight face plzzz.

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Daca te incanta ideea sa lucrezi intr-o banca sau intr-o firma de contabilitate atunci asta este alegerea perfecta. Poti sa mergi la aceasta facultate la fel de bine ca la oricare alta, cel mai important lucru este sa faci ceva care sa iti placa sa faci dupa ce vei termina, ca va trebui sa faci multi ani.