| andrascumpyca a întrebat:

Va rog! Cine stie niste statusuri ori de care : amuzante, de dragoste, prostii. Orce pentru ca am ramas fara statusuri.

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

I-am spus ca usa spre inima mea e inchisa,iar el a intrat pe fereastra.

Vreau sa imi pun viata pe restart, dar inima s-a blocat.

- Iubitule spune-mi o poveste inainte de culcare! -Te iubesc, dormi!

Mai devreme sau mai tarziu te voi uita, iar tu iti vei aminti de mie!

Taie trecutul, te asteapta un viitor excelent

Cei care au sentimente fata de mine pe care nu le pot reda prin cuvinte – puteti sa mi le aratati prin bani.

Camila poate sa nu bea doua saptamani………..RESPECT!

Ti-am selectat eu cateva de aici
http://moldfun.net/49-statusuri-noi
dar mai poti alege si tu altele :)
Funda? :*

1 răspuns:
| ionutzwk a răspuns:

Caut tastatura a fugit cu mouse- ul laughing)