| cici96 a întrebat:

Va rog cititi asta! va implor! de ceva timp incerc sa scap de burta, asta e a 7 zi in care mananc mai putin mai multe fructe exercitiile de aici : http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-2

si azi cand m-am masurat sa vad daca am slabit ceva am observat ca m-am mai ingrasat putin :( pur si simplu am inceput sa plang si nu ma mai puteam opri :(( era[si este] visul meu, sa scap de burta eu nu pot sa traiesc cu gandul ca am burta, nu pot :((

imi doresc enorm ca pana sa incep scoala sa scap de ea.

eu nu percep viata mea cu >>>>>burta... si da am niste ganduri destul de aiurea daca nu o sa scap de ea :( va rog o parere, cum as putea sa scap de ea pana incepe scoala :((? o parere?
va rog!

Răspuns Câştigător
| Twix4Ever a răspuns:

Poti incepe sa mergi la sala ...nu faci acasa exercitiile pe care le faci la sala happy Nu tine un regim alimentar stricit ...nu manca multa paine, fara dulciuri si nu uita : mese regukate! Nu trebuie sa mananci mai multe sau mai putine fructe ca sa slabesti! happy Sper ca te-am ajutat! happy

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Mergi la un nutritionist. Asa e cel mai bine. Bafta!

| Corinnààà a răspuns:

Trebuie sa te simti bine mancand mai putin adica sa nu sa te gandesti sper ca voi slabi etc. Totul porneste din creierul tau, trebuie sa fi optimista. Este normal daca te stresezi sa te ingrasi.

| Koalass a răspuns:

Da s-ar fi putut sa te ingrasi din cauza ca mananci paine sau seara..sunt multe motive, chiar daca mananci mai putin asta nu inseamna ca o sa iti scada din greutate poti sa mananci normal numai k reduci painea total, seara iti programezi o ora dupa care nu mai mananci deloc si de preferat cv usor seara si indicat este sa mananci des si putin!