| Away a întrebat:

Va rog dati'mi si mie niste idei. Aseara am avut banchetul, a fost si baiatul de care imi place in timp ce dansa cu fete se uita dupa mine cand treceam pe langa el imi zambea. La sfarsit l'am invitat la dans deoarece el nu o facuse pentru ca ii timid. in timp ce dansam cu el imi zambea si se uita foarte insistent. Nu stiu ce sa fac am id lui dar imi este rusine sa vorbesc cu el, si sa'i spun ca il plac, m-am gandit sa'l invit in parc sa vorbim dar imi este frica, ca nu va accepta sau isi va bate joc de mine. Dati'mi niste idei ce as putea face va rog! app funda

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Din moment ce ziceai ca este timid, nu cred ca va fi in stare sa te batjocoreasca. Asta este mai degraba rolul baietilor "smecherasi" dar de la timizi nu ai ce frica sa-ti fie. Eu cred ca te place, dar ii este rusine sa faca el primul pas. Ar trebuii sa incerci. Daca nu risti, nu castigi!
Succes!

| Andreea_8672 a răspuns:

Vorbeste cu el pe mess, poate si el e timid si gandeste ca tine. fa tu primul pas si dupa ai sa vezi ca va veni de la sine cu siguranta, il poti invita si in oras, dar mai intai vorbiti mai mult sa va cunoasteti si sa mai scapati putin de emotie. fundabatting eyelashes

| juicymoistureXD a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat te si umilesti. Dar nu cred ca si-ar bate joc de tine. Majoritatea ganditi asa. "Nu-i zic pentru ca o sa isi bata joc de mine. " De unde stii? Incearca. Nu mori.