| roxydiva a întrebat:

Va rog dati-mi si mie statusuri triste de dragoste...
Dau fundita pentru cele mai frumoase statusuribig grin

Răspuns Câştigător
| Special_girl a răspuns:

***Cand cineva va putea scrie cu un cub de gheata pe soare inseamna ca te va iubi mai mult ca mine… -
***Inima mea iti apartine sta plina de fericire...nimeni nu ne mai desparte...ne iubim pana la moarte :X
***In mintea mea esti doar tu si imi imaginez ca esti aici cu mine, ochii mei te viseaza si te vad ca pe un inger venit din cer doar pentru mine...sad
***IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista…chiar daca e frumoasa sau trista…IUBIREA exista…
***da-mi o privire, o soapta, un sarut si esti a mea pentru toata viata... -
***Daca sarutul ar fi un cuvint, as avea o discutie serioasa cu tine.
***Dragostea pe care am simtit-o pentru tine m-a schimbat radical, precum vintul cu intensitatea sa schimba directia morilor de vint...pentru asta te iubesc si mai mult! iti multumesc ca ai existat in viata mea...
***Tu, iubitul meu, esti cel care m-a facut sa fiu frumoasa, sa cred in mine si sa ma pretuiesc la adevarata mea valoare, esti cel care m-a invatat sa iubesc si mi-a aratat cum e sa fiu iubita, care m-a invatat sa am rabdare si sa astept.Am trecut prin multe, am avut multe stari din care nu stiam cum sa mai ies dar cu ajutorul tau am mers mai departe si m-a ajutat -

3 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Crede-ma, nu are rost.
Persoana careia i te adresezi indirect o sa se simta bine.
Mai bine o tratezi cu indiferena, o s-o doara mai rau.

| veveroi a răspuns:

Love is like heaven but it can hurt like hell!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai grea lovitura in sufletul meu este sa ma simt in plkus acolo unde odata eram totul...
Sper sati placa! bafta...