| FamOuSs a întrebat:

Buna:X. vreau si eu niste statusuribig grin de dragostesigh dar nu triste.:X

Răspuns Câştigător
| surpriza a răspuns:

Duar una este sefa ta Te iubeste si`o iubesti si tu pe ea Te iubeste si merita ca sa o faci fericita Sa simta ca e iubitaa :X
Daca` inima`tsi spunE.` ca l0cul tau E.` langa mine.`! n`arE.` rost, nu ezita.`! Taci si asculta`tsi inima.`!

Nici vantul tare nici ploaia rece nu pot desparte suflete pereche:X

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine.Dar orice s-ar intampla voi ramane langa tine:X

E bine sa stii ca e cineva care sa-ti fie mereu aproape! O mana care sa te ridice cand simti ca treci prin diferite etape!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sper că găsești aici ceea ce îți dorești : http://www.statusuri.ro/.
Poți căuta și citate despre dragoste, pe care să le pui la status.
O zi frumoasă!