| AlynnaOanna a întrebat:

Va rog din suflet, imi puteti da un cont frumos de IMVU? Adica nu neaparat sa aiba bani, dar sa aiba avatar si altele. Dau in schimb conturi Metin2, Club Penguin, Our World, Facebook(pentru jocuri). PM me(adica mesaj privat).

5 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Inca de la inscriere o sa ai :In primul rind "avatarul", dar si multe alte.Printre care si credite.Cum faci altele (credite) sau cum i-ti faci pagina? http://cablan3d.blogspot.com/p/imvu.html
Astept intrebari. BAFTA.

| AlynnaOanna explică:

Pe m2 61

| swat009 a răspuns:

Scz da eu nu mai joc ca sunt baiat si mi se misca greu si nu e misto mai bine joaca mortal kombat itit zic ca e cel mai bun laughingrolling on the floor

| swat009 a răspuns:

Joc metin2ro am lvl 99 gm si empiremt2 lvl 150 sgm adica sub gmhappy

| drigar a răspuns:

Ce lvl pe m2?