| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

Va rog eu mult, ajutati-ma cine stie, (funda). Am facut comanda de o Tigara Electronica, si am facut comanda si de arome, (aroma de vanilie lichid), si nu stiu cum fac sa o bag in tigara, daca ma intelegeti. Cum bag aroma in tigara?

Răspuns Câştigător
| SkyCracker a răspuns:

Si-a luat si unchimiu una. In pachet ai gasit doua jumatati nu? Adica unindu-le, faci tigarea. Daca da, vezi ca la capatul uneia dintre dintre ele trebuie sa fie un orificiu mic. Trebuie sa ii pui doar 3-4 picaturi. Te tine destul de mult atat. Unchimiu fuma 2 pachete pe zi de tigari si asta il tine o zi intreaga ca pufaie la ea non-stop.

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Da o cautare pe youtube, in functie de ce model de tigara electronica ti-ai comandat (gasesti denumirea pe cutie)! Succes!