| 1Me9 a întrebat:

Cam cate fumuri ma tine o tigara electronica de 110 lei? Stiu ca tin foarte mult (ca durata) tigarile electronice, dar vreau sa stiu daca sunt si mult fumuri intr-o electronica de 110.Gen dupa ce cumperi arome ( 14 lei ) cat te tine aroma aia (exprimat in fumuri)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Numarul de "pufuri" depinde de capacitatea rezervorului existent in fiecare tigareta electronica, care poate varia de la 1, 2 la 2, 0 ml. De asemenea depinde in foarte mare masura de puterea de evaporare a atomizorului si de intensitatea cu care inhalezi vaporii. Nu se poate stabili nici macar un numar aproximativ de vapari. Sanatate!