| Madalina_1661 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma URGENT! imi trebuie driver de la webcam bjm-601 ca eu mi-am pierdut cd-ul si vreau sa-l reinstalez iar! si nu prea il gasesc pe net! va rog frumos! dau funda! deci va rog frumos dati mi un site ceva dar concret nu cum mi-au mai dat sa caut eu acolo. da ti mi site ul direct cu driver... dar va rog frumos ajutati-ma ca innebunesc!

1 răspuns:
| vladvlad23 a răspuns:

Si eu innebunesc de la o problema care o am cu firefloxul dar nu am ce-i face. In fine raspunsul la cererea ta este ca nu il gasesti pe net. Trebuie ori sa cumperi alta camera ori sa gasesti cd. Succes la cautat.