| dydy_1756 a întrebat:

Va rog frumos, am nevoie de ajutorul vostru urgent!batting eyelashes Cartea "Povestiri eroice" de Eusebiu Camilar este aceeasi cu cartea "Povestiri istorice" de acelasi autor? Am nevoie urgent de a doua carte, insa in librarii nu am gasit-o si in librariile online nu gasesc decat primul titlu straight faceAcum stau si ma intreb de-o fi aceeasi carte.In fond, ideea e similara.big grin Fundita!

Răspuns Câştigător
| Freky a răspuns:

Sa stii ca sunt aceleasi carti! Adica e una si aceeasi! fundita?

1 răspuns:
| Freky a răspuns:

Pllzzzz da-mi funda :O3 puppy dog eyes big grin