| Catalyn_6531 a întrebat:

Va rog frumos care ma puteti ajuta intr-o problema legata de Metin2, mai exact am cont de lvl 40 si astazi am descoperit ca este banat, cum pot rezolva aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Pe adresa de mail pe care ai facut contul ai primit un e-mail cu motivul pentru care ai fost banat si cu numele GM-ului care a facut asta. Daca consideri ca motivul este nedrept poti lua legatura cu acel GM prin e-mail / PM pe forum / mIRC, si daca nu reusesti sa rezolvi problema, apelezi la un superior al GM-ului, mai exact urmezi ierarhia: GM / SGM / GA / CoMa. Multa bafta happy

| rey a răspuns:

Pai trebuie sa te interesezi de ce ai fost bannat, si care este pedeapsa, cat timp nu mai poti intra, dupa aceea iti deblocheaza caracterul(cand iti expira banned-ul).

| Dorian_3315 a răspuns:

Daca e banat inseamna ca e blocat=> adio metin 2 tongue
scrie un tiket pe forum

| Catalyn_6531 explică:

Contul mi-a fost deblocat, am vorbit cu SGM si mi-a zis ca a fost o greseala si isi cer scuze, era din cauza botilor