| danydamibani50 a întrebat:

Hei buna TPU mi-au banat contul pe metin2 ro imi puteti da si mie un cont

Răspuns Câştigător
| คlєxヅ a răspuns:

Iti dau eu cont de 99, dar trebuie sa ai grija de el, e pe pegasus.
Iteme:
Otel+9, sirius+9, papuci de 59 +9, abanosi+9, scut vultur+9, coif de 41 +9 (nu sunt sigur daca e de 41 coifu ala)
iteme multe+9+8+7 etc, creste foarte repede, si are batalie+9, colier de ala de 54+9. Are foarte multe puncte la undita, are gramada de scoici in depozit da-mi mesaj ca iti dau parola de la depozit, si este la albastri, are 60 de sigilii lup, tigru, leu, porc. E super contul si itemele toate bonusate si cu pietre+4, vezi ca in depozit mai are multe iteme+9, si upgrade-uri.Dar ai de toate nu cred ca iti folosesc decat sa le vinzi, MD are JD are, pui ce freza vrei tu ca inca nu i-am pus-o, vezi ca are si breasla cu jucatori de 90 93 92 89 88 87 86 85 84 83 si 79. Sper ca o sa iti placa contul, mai are caractere de 92 90 94. Iti mai dau un cont tot asa de incarcat doar ca are level 90, 88, 76 si 97. Te descurci tu! Bafta! Ai grija sa nu injuri GM-ul ca iei bann.Sa nu folosesti hack pentru ca conturile le-am pus un program de la GM si scoate toate prostiile care le bagi.A da, sa nu pierzi contul.

| danydamibani50 explică (pentru คlєxヅ):

Imi dai contul

| คlєxヅ a răspuns (pentru danydamibani50):

Dami add la sebyboss118.

3 răspunsuri:
| EchipaGuessWho a răspuns:

Iti dau eu un cont de 31 pe metin2.ro. E suras magie neagra dar vezi n-are iteme deloc cum trebuie si are un cal normal mort. Daca il vrei da-mi add la adresa de mess: pilotu80@yahoo.com